Upragniona wygrana !!!

Od ostatniego zwycięstwa  aż 12 kolejek musiała czekać nasza drużyna na kolejną wygraną,udało się to w Lutoryżu z miejscowym Płomykiem w stosunku 1:2 - (0:0). Pierwsze minuty to lekka nasza przewaga i kilka celnych strzałów w bramkę przeciwnika lecz bez efektu, od około 20 minuty do głosu doszedł Płomyk stwarzając grożne sytuacje zagrażające naszej bramce lecz na posterunku stał weteran Stachura pewnymi interwencjami nie dał się pokonać,skapitulował dopiero na początku drugiej połowy po rzucie rożnym zawodnik gospodarzy najwyżej wyskoczył do piłki i głową skierował ją w samo okienko nie dając szans naszemu bramkarzowi,tym samym Płomyk w 53 min objął prowadzenie.Po stracie bramki nasza drużyna podjęła jednak walkę do końca i opłaciło się bo w 65 min naszego zawodnika w polu karnym sfaulował gracz z Lutoryża ,sędzia bez wahania pokazał na 11 metr do piłki podchodzi Kaliciński pewnym technicznym strzałem daje nam remis.Kolejne minuty to głownie gra w strefie środkowej boiska twarda i nieustępliwa gra jednej i drugiej drużyny co efektem było aż 9 żółtych kartek.W 80 min po dośrodkowaniu z rzutu rożnego dla naszej drużyny i zawodnik z Lutoryża żle wybija piłkę zrobiło się zamieszanie w polu karnym do piłki doskakuje Kaliciński i podaje piłkę lepiej ustawionemu    Zielińskiemu ten mocnym strzałem po ziemi tuż przy słupku daje nam prowadzenie w tym meczu jak się okazało zwycięskie trafienie .Podsumowując ...Wywożąc 3 punkty z Lutoryża zajmujemy na koniec sezonu 9 miejsce z 10pkt wyprzedzając w tabeli Szufnarową oraz Lutoryż.