Zacięty bój ...

Niedzielne spotkanie naszego zespołu z drużyną Start Lubenia, po ostrej i zaciętej walce, zakończyło się przegraną 1-3. Cała drużyna od początku spotkania dawała się przeciwnikowi we znaki.W 33 min po faulu gości na Adamczyku ,do piłki podchodzi Wójcik i pięknym strzałem w samo okienko daje nam prowadzenie.Niestety tuż przed końcem pierwszej połowy tracimy bramkę "do szatni" dając tym samym wielką nadzieję gością na wygranie tego meczu. W drugiej części meczu cały czas trwała walka o decydującego gola. W 66 minucie niestety  nasi rywale zdobyli bramkę dająca im prowadzenie. My zdołaliśmy odpowiedzieć kilkoma kontrami jednak bez efektu.Lubenia swoje zwycięstwo przypieczętowała bramką na 1-3 w 89 minucie nie dając nam szans nawet na remis.Mimo wyniku brawo za walkę!

Skład: R.Stachura, P.Wójcik, M.Sitek(C), T.Pałys, P.Pałys, M.Zieliński, D.Kaliciński, D.Lasota, P.Ciuba, K.Włudyka, M.Adamczyk.
Na zmianę pojawili się: E.Klimek, M.Górczany, W.Drążek.

Bramka:Paweł Wójcik