Towarzysko z Aramixem !!!

W ramach Dni Gminy Niebylec 2 Lipca o godz 14.00 na stadionie w Konieczkowej  rozegraliśmy mecz towarzyski  z drużyną występująca na co dzień w A klasie Aramixem Niebylec , była to jak dotąd pierwsza potyczka między tymi drużynami.Nasza drużyna zremisowała w tym spotkaniu 1:1 -( 0-0). Pierwszą bramkę zdobył zawodnik Aramixu (Pięciak) pięknym strzałem z dystansu w samo okienko bramki nie dając szans naszemu bramkarzowi .Bramkę wyrównującą strzelił debiutujący w naszej drużynie, a były zawodnik Aramixu( Wojciech Feret ), po asyście Mateusza Zielińskiego. O zwycięstwie zadecydowały rzuty karne, w których przeciwnicy mieli więcej szczęścia wygrywając 3:1.

Skład: D. Klimek, P. Pałys, I. Pitera, P. Barć, Ł. Klimek, W. Drążek, T. Pałys, A. Lubas, M.Adamczyk, K. Włudyka, W. Feret.
Zamiana: R. Stachura, D. Barć, M. Zieliński, M. Sitek, M. Górczany

Bramki: 1:0 Pięciak     1:1 Feret