Diament za mocny...

W niedzielę 19 kwietnia o godz .14 podejmowaliśmy pretendenta do walki o awans drużynę Diamentu Pstrągowa niestety ulegliśmy w stosunku 1:5.Pierwsza połowa to bardzo dobra gra drużyny gości w efekcie szybko stracona bramka kolejne minuty narastająca przewaga Diamentu i tracimy kolejne dwie bramki i pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:3 dla gości.Druga połowa to zdecydowanie lepsza gra naszej drużyny dużo składnych akcji kończonymi celnymi strzałami na bramkę ,w końcu lewą stroną ładną akcje przeprowadził Dudek wyłożył piłkę Podolskiemu i ten strzela pierwsza i niestety ostatnią bramkę dla naszej drużyny w tym meczu kolejne minuty to wyrównana gra obu zespołów , Diament przeprowadza kilka kontr z których 2 zakończyły się niestety bramkami mecz zakończył się wynikiem 1:5 dla gości.