Wygrana na zakończenie !!!

W niedzielne popołudnie w ramach ostatniej kolejki rundy jesiennej po znakomitej grze zwyciężyliśmy na wyjeżdzie z Kozłówkiem 5:3- (2:2).Od początku spotkania ruszyliśmy z impetem na bramkę przeciwnika i po jednej kombinacyjnej akcji Sikora otworzył wynik spotkania na 1:0 dla gości.Drugą bramkę strzelił Adamczyk po podaniu Dudka i prowadzimy już 2:0. Z kolejnymi minutami Kozłówek przeprowadza dwie kontry po których tracimy dwie głupie bramki schodząc na przerwę remisując 2:2.Druga połowa zaczęła się bliżniaczo  podobnie do pierwszej. przeprowadzamy akcję na bramkę uderza Adamczyk, bramkarz gospodarzy łapie następnie wypuszcza piłkę  Sikora tylko na to czekając podbiega strzela i wpisuje się na listę strzelców po raz drugi po jego bramce ponownie wychodzimy na prowadzenie 3:2.Kolejną czwartą już  bramkę na 4:2 dla naszego zespołu  strzela Adamczyk po ładnym podaniu z narożnika pola karnego.Kozłówek jednak po tym golu się nie podłamał  po ładnej akcji dośrodkowanie z lewej strony wykorzystuje zawodnik gospodarzy strzelając głowa kontaktowego gola i z 4:2 zrobiło się 4:3.Obie drużyny bardzo chiały strzelić kolejną bramkę , Kozłówek wyrównującą, a my aby przypieczętować zwycięstwo Udało to się nam , znakomitym podaniem ze środka pola został obsłużony Sikora w sytuacji sam na sam z bramkarzem był górą i ustrzelił swojego pierwszego hat-ricka w tej rundzie i po jego bramce prowadzimy 5:3 ,do końca meczu wynik nie uległ już zmianie.Do tego zwycięstwa przyłożyli się wszyscy nasi  zawodnicy począwszy od bramkarza kończąc na napastnikach,zakończyliśmy rundę wysokim cieszącym zwycięstwem , jako beniaminek ligi nie dając plamy ogrywając doświadczone drużyny Kozłówka i Grodziska, remisując z Szufnarową i niewiele brakowało aby wywalczyć punkty z Budziwojem oraz Zgłobniem myślę że dobrze spekulujemy na przyszłość...